2019

marzec

Pn

25

Wt

26

Śr

27

Cz

28

Pt

29

Sb

30

Nd

31

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Sieradzu

Zapraszamy do szkoły z tradycją, kształcimy od 1965 roku.

 • Zajęcia odbywają się w systemie dziennym i zaocznym.
 • Kształcimy młodzież i dorosłych.
 • Organizujemy kursy kwalifikacyjne oraz szkolenia na zamówienie.
 • Nauka bezpłatna
 • Obok budynku jest bursa

Zapraszamy na kursy:

 • Kwalifikacyjny kurs zawodowy
 • Kurs umiejętności zawodowych
 • Kurs kompetencji ogólnych
 • Kurs umożliwiający uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy,
  umiejętności i kwalifikacji zawodowych

Aktualności

Spotkanie z dietetykiem w ramach projektu „Elementarz zdrowego żywienia mamy i dziecka”
19.10.2015

 Zapraszamy na spotkanie z dietetykiem w  ramach projektu „Elementarz zdrowego żywienia mamy i dziecka” w dniu 21 października 2015r. w godz. od. 15.00 do 18.00. Organizatorem spotkania jest Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu.

Projekt „Elementarz zdrowego żywienia mamy i dziecka” realizowany jest w ramach konkursu grantowego pod patronatem edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, którego organizatorami i koordynatorami są Fundacja NUTRICIA i Federacja Polskich Banków Żywności. 
 
http://pbp.sieradz.pl/news-641.html
Dzień Edukacji Narodowej 2015
19.10.2015

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej serdeczne życzenia dla Nauczycieli, Wychowawców i wszystkich Pracowników Oświaty.


Dziękujemę Państwu za trud włożony w nauczanie i wychowywanie młodzieży. Życzę satysfakcji z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów z którymi dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem, dla których jesteście.

 

                                                                                             Dyrektor

                                                                                       mgr Barbara Milak

Jesień w polu i ogrodzie - Kościerzyn 2015
13.10.2015

 

W niedzielę 27 września w Kościerzynie odbyła się impreza z okazji Dnia Ziemniaka pod hasłem jesień w polu i ogrodzie.

Słuchacze drugiego roku kierunku technik masażysta  Sieradzkiego SCKU WŁ na jednym ze  stoisk  prezentowała  ofertę naszej szkoły , w szczególności kierunki technik weterynarii i technik turystyki wiejskiej.  Osoby chętne mogły  skorzystać z darmowego masażu. Dzień Ziemniaka w Kościerzynie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców regionu sieradzkiego, a nawet powiatu wieruszowskiego i pajęczańskiego.

Zapraszamy na VIII Europejskie Forum Gospodarcze- Łódzkie 2015
18.09.2015

 

 Zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, organizowanym przez Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego „Edukacja zawodowa dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”, który odbędzie się w dniu 28.09.2015 r. w godz. 15.30 – 17.00 w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, sala balowa II, podczas VIII Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2015.        
Europejskie Forum Gospodarcze jest wydarzeniem o charakterze cyklicznym, które organizowane jest już po raz ósmy przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, w tym roku także przy współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

         

 

Pierwszego dnia Forum zostanie zorganizowana sesja tematyczna, podczas której znamienici goście, w tym osoby z zagranicy oraz przedstawiciel Komisji Europejskiej poruszą aktualne problemy i zagadnienia dotyczące edukacji zawodowej oraz kształcenia osób dorosłych w Polsce i Europie, a panel dyskusyjny będzie okazją do frapującej wymiany poglądów.

Formularz rejestracyjny  http://efg2015.pl/rejestracja.html

Inscenizacja bitwy z 1939 roku 4-5 września! Strońsko-Beleń-Zagórzyce
09.09.2015

 W sobotę 5 września SCKU WŁ  miała świetną okazję do zaprezentowania oferty edukacyjnej szkoły podczas inscenizacji walk z 1939 r. na linii Warty w Beleniu. Słuchacze kierunku technik masażysta rozdawali ulotki wśród widowni, informując o naszych kierunkach kształcenia.

Widowisko zgromadziło kilka tysięcy widzów chcących wziąć udział w żywej lekcji historii. Blisko 200 rekonstruktorów postarało się, by pokazać nie tylko jak walczono 4 i 5 września przed 76. Laty.

Organizatorzy inscenizacji to: powiat zduńskowolski, gmina Zapolice, Stowarzyszenie Historyczne "Strzelcy Kaniowscy", 15. Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia, Stowarzyszenia Przyjaciół 15. SBWD, Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach.

           

Byliśmy na zawodach pływackich
08.09.2015

                                                                                                                                                                                                 W lipcu nasza szkoła brała udział zawodach pływackich ,które odbyły się w Sieradzu nad rzeką Wartą. Słuchacze kierunku technik masażysta w ramach promocji naszej szkoły,wykonywali na uczestnikach zawodów profesjonalny masaż, pozwalający im na lepsze przygotowanie się do startu. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Sieradza, a udział naszej szkoły  w dużym stopniu uatrakcyjnił te zawody.

Byliśmy na zawodach pływackich
Byliśmy na zawodach pływackich
Byliśmy na zawodach pływackich
Byliśmy na zawodach pływackich
Byliśmy na zawodach pływackich
Byliśmy na zawodach pływackich
Plan zajęć dla poszczególnych kierunków
08.09.2015

 Rozkład zajęć dla kierunku technik masażysta I i II rok oraz higienistka stomatologiczna  oraz  technik    weterynarii  w STREFIE SŁUCHACZA 

Z dniem 1 Września 2013 r. rozpoczęło działalność SCKU w którego skład wchodzi: Szkoła Policealna Samorządu Woje- wództwa Łódzkiego w Sieradzu oraz Sieradzka Szkoła Policealna Województwa Łódzkiego dla Dorosłych w Sieradzu.

Sieradzkie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Sieradzu

 ul. 3 Maja 7
98-200 Sieradz

tel. (43) 822-44-12
fax. (43) 822-44-12 

e-mail:
kontakt@edukacja.sieradz.pl

Partnerzy