2019

wrzesień

Pn

23

Wt

24

Śr

25

Cz

26

Pt

27

Sb

28

Nd

29

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Sieradzu

Zapraszamy do szkoły z tradycją, kształcimy od 1965 roku.

 • Zajęcia odbywają się w systemie dziennym i zaocznym.
 • Kształcimy młodzież i dorosłych.
 • Organizujemy kursy kwalifikacyjne oraz szkolenia na zamówienie.
 • Nauka bezpłatna
 • Obok budynku jest bursa

Zapraszamy na kursy:

 • Kwalifikacyjny kurs zawodowy
 • Kurs umiejętności zawodowych
 • Kurs kompetencji ogólnych
 • Kurs umożliwiający uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy,
  umiejętności i kwalifikacji zawodowych

Aktualności

Zaproszenie na konferencję w Bibliotece Pedagogicznej w Sieradzu
26.10.2015

 

Zaproszenie dla Opiekunów medycznych na spotkanie rekrutacyjne
21.10.2015

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do punktu rekrutacyjno-informacyjnego Firmy PROMEDICA24 w dniu 23.10.2015, w godzinach 11:00-16:00 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Sieradzu ul. 3 Maja 7.

Promedica24 jest polską firmą, która od roku 2004 rekrutuje Opiekunki i Opiekunów a także pielęgniarki do opieki nad osobami starszymi/chorymi w kraju i zagranicą. Prowadzi stała współpracę z lokalnymi Urzędami Pracy oraz instytucjami rynku pracy i edukacji w całej Polsce. Firma zapewnia opiekunom (kobietom i mężczyznom) legalną i bezpieczną formę współpracy, opłacony ZUS, pakiet dodatkowych ubezpieczeń, a także kursy językowe oraz szkolenia z zakresu opieki w ramach projektu Akademia Promedica24

Spotkanie z dietetykiem w ramach projektu „Elementarz zdrowego żywienia mamy i dziecka”
19.10.2015

 Zapraszamy na spotkanie z dietetykiem w  ramach projektu „Elementarz zdrowego żywienia mamy i dziecka” w dniu 21 października 2015r. w godz. od. 15.00 do 18.00. Organizatorem spotkania jest Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu.

Projekt „Elementarz zdrowego żywienia mamy i dziecka” realizowany jest w ramach konkursu grantowego pod patronatem edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, którego organizatorami i koordynatorami są Fundacja NUTRICIA i Federacja Polskich Banków Żywności. 
 
http://pbp.sieradz.pl/news-641.html
Dzień Edukacji Narodowej 2015
19.10.2015

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej serdeczne życzenia dla Nauczycieli, Wychowawców i wszystkich Pracowników Oświaty.


Dziękujemę Państwu za trud włożony w nauczanie i wychowywanie młodzieży. Życzę satysfakcji z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów z którymi dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem, dla których jesteście.

 

                                                                                             Dyrektor

                                                                                       mgr Barbara Milak

Jesień w polu i ogrodzie - Kościerzyn 2015
13.10.2015

 

W niedzielę 27 września w Kościerzynie odbyła się impreza z okazji Dnia Ziemniaka pod hasłem jesień w polu i ogrodzie.

Słuchacze drugiego roku kierunku technik masażysta  Sieradzkiego SCKU WŁ na jednym ze  stoisk  prezentowała  ofertę naszej szkoły , w szczególności kierunki technik weterynarii i technik turystyki wiejskiej.  Osoby chętne mogły  skorzystać z darmowego masażu. Dzień Ziemniaka w Kościerzynie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców regionu sieradzkiego, a nawet powiatu wieruszowskiego i pajęczańskiego.

Zapraszamy na VIII Europejskie Forum Gospodarcze- Łódzkie 2015
18.09.2015

 

 Zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, organizowanym przez Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego „Edukacja zawodowa dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”, który odbędzie się w dniu 28.09.2015 r. w godz. 15.30 – 17.00 w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, sala balowa II, podczas VIII Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2015.        
Europejskie Forum Gospodarcze jest wydarzeniem o charakterze cyklicznym, które organizowane jest już po raz ósmy przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, w tym roku także przy współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

         

 

Pierwszego dnia Forum zostanie zorganizowana sesja tematyczna, podczas której znamienici goście, w tym osoby z zagranicy oraz przedstawiciel Komisji Europejskiej poruszą aktualne problemy i zagadnienia dotyczące edukacji zawodowej oraz kształcenia osób dorosłych w Polsce i Europie, a panel dyskusyjny będzie okazją do frapującej wymiany poglądów.

Formularz rejestracyjny  http://efg2015.pl/rejestracja.html

Inscenizacja bitwy z 1939 roku 4-5 września! Strońsko-Beleń-Zagórzyce
09.09.2015

 W sobotę 5 września SCKU WŁ  miała świetną okazję do zaprezentowania oferty edukacyjnej szkoły podczas inscenizacji walk z 1939 r. na linii Warty w Beleniu. Słuchacze kierunku technik masażysta rozdawali ulotki wśród widowni, informując o naszych kierunkach kształcenia.

Widowisko zgromadziło kilka tysięcy widzów chcących wziąć udział w żywej lekcji historii. Blisko 200 rekonstruktorów postarało się, by pokazać nie tylko jak walczono 4 i 5 września przed 76. Laty.

Organizatorzy inscenizacji to: powiat zduńskowolski, gmina Zapolice, Stowarzyszenie Historyczne "Strzelcy Kaniowscy", 15. Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia, Stowarzyszenia Przyjaciół 15. SBWD, Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach.

           

Z dniem 1 Września 2013 r. rozpoczęło działalność SCKU w którego skład wchodzi: Szkoła Policealna Samorządu Woje- wództwa Łódzkiego w Sieradzu oraz Sieradzka Szkoła Policealna Województwa Łódzkiego dla Dorosłych w Sieradzu.

Sieradzkie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Sieradzu

 ul. 3 Maja 7
98-200 Sieradz

tel. (43) 822-44-12
fax. (43) 822-44-12 

e-mail:
kontakt@edukacja.sieradz.pl

Partnerzy